Kliendid meist

Usaldus, kvaliteet ja koostöö on märksõnad, milles me oma töös juhindume.
Me väärtustame kvaliteeti ja koostööst tulenevat efektiivsust!
Hunton_logoLindab logoBauhof logo
logo vici logo

Tagasiside meie klientidelt

 • Suurepärane koostööpartner, keda saame alati usaldada. Tallinkis vajame tõlkeid sageli vähemalt neljas erinevas keeles korraga ja tulemus on olnud alati professionaalne. Hindame väga ka tööde kiirust ning sõbralikku suhtumist – tunneme, et oleme kliendina hoitud, meie tõlkepäringud on alati väga oodatud ja et neil on suur soov pakkuda väga head teenindust.
  Tallink Grupp AS
 • "Prisma Peremarketi turundusosakonna hinnang koostööle on suurepärane.
  Tõlked on alati korrektsed, tekstide mõte õigesti edasi antud. Samuti tahaks kiita töö kiirust.
  Lubatud tähtaegadest on eranditult alati kinni peetud ning tõlked kvaliteetsed. "
  Prisma Peremarket AS
 • "'Oleme tõlkega väga rahul. Töö oli kiire ja professionaalne."
  AS Toode
 • "We are a sauna product producer in a global environment, which means that we constantly need to provide info in different languages. That means our lingual partner must be quick and good, which Finest Agency has been every time."
  Narvi Oy
 • "Finestiga oleme kogenud ja hindame kõrgelt personaalset lähenemist, kiiret asjaajamist ja täpseid tõlkeid koos originaalse kujundusega."
  Kiilto Eesti OÜ
 • "Kiire reageerimine tõlgete päringutele ja professionaalne teostus on need märksõnad, mis on muutnud meie koostöö tulemuslikuks ja jätkusuutlikuks. Meie jaoks on oluline hinna ja kvaliteedi suhe, mis on paigas"
  DNV GL Estonia OÜ
 • "Meie koostöö on alati suurepäraselt sujunud. Esitame tellimuse ja see täidetakse kiirelt ja professionaalselt.
  Kuna tegutseme põllumajandusvaldkonnas, vajame rohkem spetsiifilisemat tõlget ja sellega on alati hästi hakkama saadud.
  Kliendina tunneme, et oleme väärtustatud."
  DairyTec OÜ
 • "Econosto Oy specialises in delivering high-quality valves, level gauges, actuators, strainers as well as steam and pressure solutions for the needs of shipyards, manufacturing industries and power plants as well as wholesalers and exporters. We need constantly technical instruction and maintenance manuals in different languages for our clients all over the world. We have been very satisfied with our co-operation with Finest Agency and their quick responses, good-quality translations and competitive price levels."
  Econosto Oy
 • "Hindan Finestis seda, et nad lähtuvad minu vajadustest ja teevad just sellised juhendid, nagu ootan. Järgivad ette antud juhiseid ja küsivad täpsustavaid küsimusi. Julgen kõigile soovitada, kes väärtustavad kiirust, korrektsust, pädevust ja sõbralikkust!"
  Bauhof Group AS
 • "Baltic Agro Machinery AS-i turundustiim hindab väga Finest Agency meeskonna pühendumust ja vastastikust koostööd. Usaldusliku koostöö aluseks on meeskond, keda hindame kõrgelt. Kiirus, korrektsus ja tähtaegadest kinnipidamine on need märksõnad, mis seda meeskonda iseloomustavad."
  Baltic Agro Machinery AS
 • "Oleme Finest Agency meeskonnaga teinud väga pikalt koostööd, tõlked on olnud alati professionaalsed ja suhtlemine sujuv. Kiireloomuliste tööde korral on nad alati vastu tulnud ja kiirelt aidanud. Finest Agency on kindel ja hea koostööpartner!"
  E-Betoonelement OÜ
 • "Otsisime tõlkebürood, kes oleks meile partneriks e-poe sisu tõlkimisel. Tõlkesuunaks oli eesti-soome, ning tõlkimist vajasid umbes 1500 toodet koos kirjeldustega ja sisutekstid. Valisime lõpuks Finest Agency ja saan kinnitada, et oleme oma otsusega rohkem kui rahul. Kuna meie tootevalikusse kuulub palju spetsiifilisi tooteid, vajasid tõlked erilist täpsust ja erialaseid teadmisi. Meie Soome klientide tagasiside on olnud väga positiivne, ning tehtud tööle pole ühtegi negatiivset tagasisidet. Oma projektides julgeme ka edaspidi Finest Agency teenust kasutada ja seda ka teistele soovitada!"
  ID Lam OÜ
 • "Teilt saabunud tõlked ja kujundused on alati korrektsed. Samuti hindame teie juures tähtaegadest kinnipidamist, tegutsemiskiirust ja sõbralikku suhtlemist."
  Lindab AS
 • "Always great cooperation! Polite and always quick!"
  Hunton Oy/Ab
 • "Finest Agency on juba esimestest päevadest alates näidanud imetlusväärset pühendumust ja professionaalsust. Agentuur pakub kõrgetasemelist tõlketeenust ja enamasti ületab klientide ootusi. Ent suurim väärtus nendega koostööd tehes on meie jaoks see, et tulemuseni jõudmine on ka meie jaoks hariv teekond."
  Scandagra Eesti AS
 • "Et meie tõlked on väga spetsiifilised, siis tekkivate küsimuste korral arutame läbi ja nii saab tulemus korrektne ja hästi arusaadav. Töö tehakse kiiresti ja lubatud tähtajad peavad alati."
  Thomeko Eesti OÜ
 • Kõige rohkem meeldib, et Finest Agency ei pea kinni lubatud tähtaegadest 😊. Üldjuhul valmivad kõik tõlked lubatust varem. Ja kiire töö juures ei tehta järeleandmisi kvaliteedis, tõlked on alati väga korrektsed.
  VIČIUNAI BALTIC OÜ
  VIČIŪNAI GROUP
 • Finest Agency tõlkekorraldajad on lahendanud ka täiesti võimatuna näivaid missioone ning pöördume alati nende poole, kui lahendamist vajavad kiired või mahukad tõlkeprotsessid. Oleme neile kiire ja kvaliteetse abi eest väga tänulikud ning julgeme neid kahe käega ka kõigile teistele soovitada.
  Eversheds Sutherland Ots & Co
homepencillicenseusersspell-checkvolume-mediumlayerspointer-right
etEesti
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram