Privaatsuspoliitika ja küpsiste kasutamine https://finestagency.ee lehel

Kehtiv alates 01.02.2021

1. OÜ Finest Agency isikuandmete töötlemise protsess

OÜ Finest Agency töötleb järgmisi kliendi andmeid: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress, isikuga seotud personaalse päringu informatsiooni ja kuupäeva.

2. Kliendi isikuandmete (andmete) töötlemise eesmärgid

OÜ Finest Agency töötleb punktis 1 kirjeldatud kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

1. OÜ Finest Agency kliendibaasi loomine ja selle haldamine;
2. kliendile teenuste pakkumine;
3. OÜ Finest Agency teenuste analüüsimine ja täiustamine;
4. veebilehe haldamine;
5. õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine;
6. kliendi päringutele vastamine.

3. Isikuandmete (andmete) kasutamine ja säilitamine

OÜ Finest Agency ei jaga kliendi isikuandmeid (andmeid) kolmandatele osapooltele. Kõiki andmeid kasutatakse ainult suhtlemiseks ja parema toote või teenuse pakkumise eesmärgil. OÜ Finest Agency võib saata klientidele informatsiooni oma teenuste, toodete, uudiskirjade ja pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed, kuid seda seni, kuni klient pole palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Andmeid säilitatakse hetkeni, mil klient avaldab soovi kliendilistist lahkumiseks.
Kui tekib küsimusi antud teema kohta, siis palun võta meiega ühendust info@finestagency.ee

OÜ Finest Agency on rakendanud vajalikke tehnilisi, füüsilisi ja korralduslikke turvameetmeid kliendi isikuandmete (andmete) kaitsmiseks kadumise ja ebaseadusliku töötlemise eest.

4. Küpsised

OÜ Finest Agency veebilehel nimega finestagency.ee kasutatakse küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta.

https://finestagency.ee kasutab oma veebilehel järgmisi küpsiseid:
1. seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada teenuse kasutamist;
2. esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile asjakohast reklaami, pakkumisi ja parandada kliendi veebilehe kasutajakogemust;
3. kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine. Klient võib oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada ja/või kättesaadav olla.

https://finestagency.ee koduleht kasutab küpsiseid, et teha sinu kasutajakogemus mugavamaks. Kasutades meie veebilehte, nõustud küpsiste kasutamisega, nagu on kirjeldatud meie kasutus-, privaatsuspoliitikas ja küpsiste kasutamise juhendis.

5. Kliendi õigused

Kliendil on õigus pääseda ligi OÜ Finest Agency poolt töödeldavatele kliendi enda isikuandmetele ja õigus nõuda ebatäpsete isikuandmete parandamist.

Kui kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või ta on arvamusel, et OÜ Finest Agency on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, peaks ta kindlasti ühendust võtma e-posti aadressil info@finestagency.ee.

6. Muud sätted

OÜ Finest Agency võtab õiguse privaatsuspoliitikat ja küpsiste kasutusjuhendit ühepoolselt muuta. Antud juhendi uusim versioon on alati saadaval käesoleval veebilehel.

Käesolevale küpsiste kasutamisele ja privaatsuspoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused. Poliitikast tulenevad vaidlused või nõuded lahendatakse Tallinnas Harju Maakohtus.

homepencillicenseusersspell-checkvolume-mediumlayerspointer-right
etEesti
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram