Meist

Finest Agency OÜ on asutatud eesmärgiga teha seda, mida me naudime. Meil kõigil on suurepärased kogemused tõlkemaailmast ja tahame pakkuda klientidele tõlketeenuseid täpselt nii, nagu kliendid seda vajavad.
Marje
Marje Mandre
Tegevjuht ja müük
Marje avastas tõlkemaailma 2003. aastal ja talle oli kohe selge, see ongi see õige! Proovinud läbi kõik tõlkebüroo ülesanded ja juhtinud kaht tõlkebürood, kasvas unistus millestki omast. Nüüd on see linnuke peos ja Marje ärkab igal hommikul rõõmuga, et tervitada oma häid tõlkijaid ja tänada kalleid kliente usalduse eest.
Marje tegutseb kogu aeg, võid talle helistada oma tõlkesooviga isegi puhkepäeval! Ta tegutseb vaikselt ja kiirelt, et jõuaks ka mõnel õhtul teatrisse, kontserdile, mere äärde ja oma kallitele hõrgutisi küpsetada.
Erge
Erge Metsoja
Kvaliteedikontroll ja tekstitöötlus
Erge leidis enda jaoks tõlketööstuse juba 2005. aastal tõlkekorraldajana, mil õppis noore ja rohelisena kõik vajaliku tähenärimise, silmateritamise ning läbirääkimiste kohta. Erge on rühkinud läbi kolme tõlkebüroo, et jõuda tõdemuseni, kui mõnus on juhendada supertoredaid tõlkijaid/toimetajaid ning viimistleda protsess lõpuni koos lahedate kujundajatega.
Erge nõrkuseks on imetabased kirjad tõlkijatele – et ükski detail ei jääks märkamata ja et kohe oleks selge, mis on saadetud töö eesmärk. Ja kui saaks, saadaks iga kirjaga purgi moosi ka kaasa😉
Erge jõuab palju, lisaks kahele töörindele nautleb ta teatris, müttab looduses ja püüab seda (pildi)purki ning neelab raamatuid.
Ragnar Rannamets
Müük ja finantsid
Ragnar sattus tõlkemaailma aastal 2010 ja mõistis kohe, et klientidega suhtlemine ning täpselt kokkulepitud ja ajastatud projektid on tema teema. Ta on projektijuhina tegelenud kõikvõimalike projektidega — suurim neist oli Auvere elektrijaama mitmetuhandelehelised juhendid koos kujundusega ning nädalate kaupa suulise tõlke organiseerimine objektile.
Tema kliendiportfellis on peamiselt kliendid Eestist ja teistest Euroopa riikidest, mõned ka Aasiast ja Ameerika Ühendriikidest.
Ragnarit jagub kõikjale! Ettevõtlusega tegeleb ta juba 2013. aastast ja lisaks kolmele töisele rindele jõuab ta ka koori laulma ning uusi reisisihte vallutama.
homepencillicenseusersspell-checkvolume-mediumlayerspointer-right
etEesti
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram